Шпанската кралица многу добро знае кој е најпопуларниот дезен за оваа пролет

Еве зошто шпанската кралица Летиција е една од најубаво облечените дами на кралскиот двор

Шпанската кралица Летиција повторно не воодушеви со нејзиниот моден избор, овој пат во прашање е фустан со дезен кој оваа пролет е попопуларен од цветниот. Имено, таа носеше интересна креација во темносина нијанса зачинето со бисери кои глумат точки. Бисерите исто така се еден од популарните детали на облека уште од претходната есен кога од накитот преминаа на чизми, џемпери, фармерки и други модели, но во ваква улога досега ги немавме видено.

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed