Коса

Карлеуша потполно го промени имиџот, нема шанси да ја препознаете – никогаш досега не изгледала вака

Карлеуша потполно го промени имиџот, нема шанси да ја препознаете – никогаш досега не изгледала вака

Ново шок издание на ЈК Балканската „поп“ кралица, Јелена Карлеуша, веќе со децении е препознатлива и по својата руса коса…
Беше една од најпознатите русокоси Македонки на Инстаграм, но погледнете ја со нова фризура

Беше една од најпознатите русокоси Македонки на Инстаграм, но погледнете ја со нова фризура

Органџиева се пофали со новата фризура Познатата инфлуенсерка Агнеса Органџиева покрај својот моден стил, таа е препознатлива и по својата…
Татјана повеќе не изгледа исто – НИКОГАШ ПОЗГОДНА, за нејзината шик фризура зборува цела естрада

Татјана повеќе не изгледа исто – НИКОГАШ ПОЗГОДНА, за нејзината шик фризура зборува цела естрада

Фолк-пејачката Татјана Лазаревска покрај своите песни позната е како дама на која заштитен знак и е кратката шик фризура. Татјана…
Испливаа нови фотографии со Фатиме Фетаи – ќе се изненадите како изгледа денес убавата обвинителка

Испливаа нови фотографии со Фатиме Фетаи – ќе се изненадите како изгледа денес убавата обвинителка

Кратката коса е нејзиниот заштитен знак Понекогаш и кратката коса може да изгледа женствено и секси, а одличен пример за…
Нашата позната водителка со нова фризура – изгледа феноменално, па реши сама да се пофали (фото)

Нашата позната водителка со нова фризура – изгледа феноменално, па реши сама да се пофали (фото)

Јелена ги воодушеви сите со својата нова фризура Јелена Спенџарска важи за една од нашите најпознати водителки, а поприлично позната…
Познатата скопјанка се пофали со нов имиџ – Агнеса ги воодушеви сите, промената ѝ стои одлично!

Познатата скопјанка се пофали со нов имиџ – Агнеса ги воодушеви сите, промената ѝ стои одлично!

Познатата инфлуенсерка со нова фризура Познатата скопска инфлуенсерка Агнед Органџиева се пофали со нова фризура и ги изненади своите фанови.…
Македонската водителка непрепознатлива – без грам шминка и со ќесе на главата

Македонската водителка непрепознатлива – без грам шминка и со ќесе на главата

Пред да направи мала промена на имиџот, Бубе покажа каква е процедурата. Бубе Јаневска долги години е дел од ТВ…
Исплива стара фотографија од минатото на Анета – ќе се изненадите како изгледала со руса коса (фото)

Исплива стара фотографија од минатото на Анета – ќе се изненадите како изгледала со руса коса (фото)

Многумина не би ја препознале Нашата позната фолк-пејачка Анета Љумаковска веќе со години ја гради својата успешна музичка кариера. Таа…
Кате од „Нели ти реков“ беше препознатлива по ова – погледнете како изгледала пред три децении

Кате од „Нели ти реков“ беше препознатлива по ова – погледнете како изгледала пред три децении

Едно од нејзините најубави изданија, со нејзиниот заштитен знак Катерина Танева Ѓорѓиев која долги години беше дел од групата „Нели…
Back to top button