Огласи

Fashion

Ова го може само Анета – по разводот од Џими објави фотографии со кои ги остави без зборови сите

Ова го може само Анета – по разводот од Џими објави фотографии со кои ги остави без зборови сите

Изгледа како во филмот Матрикс Нашата позната фолк-пејачка Анета Љумаковска во последно време се почесто ги изненадува сите со своите…
Што се случува со Анета, никој ја нема видено во вакво НЕОБИЧНО ИЗДАНИЕ – им одржа лекција на сите

Што се случува со Анета, никој ја нема видено во вакво НЕОБИЧНО ИЗДАНИЕ – им одржа лекција на сите

Пејачката изгледа беспрекорно Познатата фолк-пејачка Анета Љумамковска во последните неколку дена повеќе пати не воодушеви со своите модни приказни. Таа…
Нашата позната мама ја разбуди фантазијата со кусиот црвен фустан – сите гледаат долу, ова е „фам-фатал“!

Нашата позната мама ја разбуди фантазијата со кусиот црвен фустан – сите гледаат долу, ова е „фам-фатал“!

Повторно ги воодушеви своите фанови… Нашата позната пејачка не престанува да ја изненадува публиката со своите провокативни изданија на социјалните…
Еве зошто оваа дама е една од најубавите Македонки на Инстаграм – ќе се вљубите на прв поглед во неа

Еве зошто оваа дама е една од најубавите Македонки на Инстаграм – ќе се вљубите на прв поглед во неа

Уште еднаш покажа зошто е една од најубавите… Познатата скопска инфлуенсерка Агнеса Органџиева сподели нова фотка со која предизвик лавина…
Ќе се изненадите од овој детаљ што ѕирка под фустанот – првата дама повторно блесна и го украде шоуто

Ќе се изненадите од овој детаљ што ѕирка под фустанот – првата дама повторно блесна и го украде шоуто

Нашата прва дама Елизабета Ѓоргиевска често можеме да ја видиме во еднобојни модни комбинации со кои секогаш плени. Така беше…
На Тамара и се насолзија очите додека нејзиниот татко зборуваше – ја немате видено во вакво издание

На Тамара и се насолзија очите додека нејзиниот татко зборуваше – ја немате видено во вакво издание

Пејачката не можеше да ги задржи емоциите додека нејзиниот татко зборуваше на промоцијата на книгата за неговиот живот, а предизвика…
Во вакво издание одамна не сме ја виделе – Елена Ристеска направи лом, со овој детаљ ги воодушеви сите

Во вакво издание одамна не сме ја виделе – Елена Ристеска направи лом, со овој детаљ ги воодушеви сите

Елена ги воодушеви сите со својот изглед На социјалните мрежи познатата пејачка објави неколку фотографии и покажа како изгледала на…
Гол стомак и кожни хеланки – Тамара грми во своето провокативно есенско издание, гори Инстаграм

Гол стомак и кожни хеланки – Тамара грми во своето провокативно есенско издание, гори Инстаграм

Тамара Тодевска важи за една од нашите најпознати поп-пејачки, а нејзините хитови се слушаат и надвор од нашата земја. Но…
Back to top button