Стил

Моделот што го носи Велевска најдобро ги намалува килограмите – трик што ќе ви го разубави летото

Моделот што го носи Велевска најдобро ги намалува килограмите – трик што ќе ви го разубави летото

Елена Велевска реши да си ги напони батериите Познатата фолк-пејачка Елена Велевска реши малку да се одмори, па сподели неколку…
Силјановска -Давкова во стилот на Џеки Кенеди – Нашата претседателка блесна во бело!

Силјановска -Давкова во стилот на Џеки Кенеди – Нашата претседателка блесна во бело!

Претседателката на Македонија, проф. Гордана Силјановска -Давкова, секогаш е облечена со стил. Тоа одмана го забележа и будното око на…
Еве зошто никој не можеше да го тргне погледот од РУСОКОСАТА СКОПЈАНКА што е хит на Инстаграм

Еве зошто никој не можеше да го тргне погледот од РУСОКОСАТА СКОПЈАНКА што е хит на Инстаграм

Згодната русокоса ги воодушеви сите Познатата скопска инфлуенсерка, Агнеса Органџиева, очигледно ужива во тоа да ги воодушевува своите фанови со…
Преубав розов фустан и во него најубавата водителка од телевизија Сител – топ свадбено издание (фото)

Преубав розов фустан и во него најубавата водителка од телевизија Сител – топ свадбено издание (фото)

Нашата позната водителка Јелена Спасиќ (моминско Богојевиќ) овој пат ги воодушеви сите со изборот на фустанот што го направи. Таа…
Еве како Елена од ТВ Сител ги изненади гледачите – ги прекрсти нозете, ваква глетка никој не очекуваше

Еве како Елена од ТВ Сител ги изненади гледачите – ги прекрсти нозете, ваква глетка никој не очекуваше

Елена Стојановска-Јанковска во едно од најубавите изданија досега Водителката на „Ја сакам Македонија“ на телевизија Сител важи за едно од…
СЀ Ѝ СТОИ: Денеска е русокоса, утре е бринета со кратка коса, потоа црвенокоса со плетенки- искрено со ТЕА

СЀ Ѝ СТОИ: Денеска е русокоса, утре е бринета со кратка коса, потоа црвенокоса со плетенки- искрено со ТЕА

Неодмна во етерот излезе најновата песна на Теа Трајковска со ДНК насловена „Амајлија“. Ова беше одличен повод да ја исконтактираме…
Еве како познатата скопјанка му го помати умот на народот – коментари фрчат, им покажа на сите колку е згодна

Еве како познатата скопјанка му го помати умот на народот – коментари фрчат, им покажа на сите колку е згодна

Познатата инфлуенсерка покажа колку е згодна Инфлуенсерката Агнеса Органџиева веќе неколку години е дел од јавната сцена и успешно ја…
Сопругата на Мики Црнокрак објави фотографии од кои застанува здивот – изгледа како милион долари

Сопругата на Мики Црнокрак објави фотографии од кои застанува здивот – изгледа како милион долари

Позираше во црно бикини Поранешната манекенка Светлана Црнокорак одлучи да си ги наполни батериите, но и да ги израдува своите…
Еве како Јелена Карлеуша го запали интернетот – балканската дива им одржа лекција на сите

Еве како Јелена Карлеуша го запали интернетот – балканската дива им одржа лекција на сите

Неверојатно издание на пејачката Јелена Карлеуша на социјалната мрежа Инстаграм, каде ја следи преку два и пол милиони фанови, објави…
Back to top button