Трендови

МАРЈАНА ИЛИ КАЛТРИНА – Која ти е поубава Барби? Инфлуенсерките влегоа во розовиот свет…

МАРЈАНА ИЛИ КАЛТРИНА – Која ти е поубава Барби? Инфлуенсерките влегоа во розовиот свет…

Девојките низ светот ги преплавија социјалните мрежи во розова боја. Барби манијата е во тек! По најавата на новиот холивудски…
Овие костими за капење се вистински ТРЕНД за лето 2023!

Овие костими за капење се вистински ТРЕНД за лето 2023!

Летото започна, летните одмори се веќе во тек, а со тоа и подготовките за на плажа. Мирисот на море, звукот…
Принцезата од Велс во патиките што ги обожаваат и Македонките – и јатрвата Меган ги носи истите

Принцезата од Велс во патиките што ги обожаваат и Македонките – и јатрвата Меган ги носи истите

Во прашање се патики од култниот француски бренд „Veja“, препознатливи по истакнатото лого во обликот на буквата „V“ (на латиница),…
Патики и јакни што ги обожаваат жени што имаат 50 и плус години

Патики и јакни што ги обожаваат жени што имаат 50 и плус години

Патики и јакни за жени преку 50 години Кога е во прашање стилот на дамите кои имаат преку 50 години,…
Back to top button