Холивуд

Само таа го може ова: Најубавата жена облече ултра тесен фустан – позадината остава без зборови

Само таа го може ова: Најубавата жена облече ултра тесен фустан – позадината остава без зборови

42-годишната ријалити ѕвезда, која лани отвори сопствена компанија за приватен капитал – го истакна својот задник по кој е и…
Имаше само 32 години- Ненадејно почина славната комичарка, остави три малолетни деца

Имаше само 32 години- Ненадејно почина славната комичарка, остави три малолетни деца

На 32 години почина Џеклин Смит, позната како Џеки Ох, ѕвездата од серијата „Wild ‘N Out“. Таа почина во Мајами…
Ќерката на Моника Белучи провоцира со раширени нозе (ФОТО)

Ќерката на Моника Белучи провоцира со раширени нозе (ФОТО)

Сексапилната  18-годишна Дева Касел, наследничката на Моника Белучи е убавица која навистина ги освојува симпатиите на модните куќи. Младата маникенка…
На 83 години ќе стане татко, Ал Пачино руши рекорди!

На 83 години ќе стане татко, Ал Пачино руши рекорди!

Славниот актер, Ал Пачино (83) ќе стане татко по четврти пат. Светските медиуми пишуваат дека неговата  29-годишна девојка, Нор Алфалах,…
Таа е НАЈЗГОДНАТА БАБА на светот: Посреќна од било кога славната актерка позираше со својата внука

Таа е НАЈЗГОДНАТА БАБА на светот: Посреќна од било кога славната актерка позираше со својата внука

60-годишната актерка која глумеше главна улога во „Непристоен предлог“ облечена во дводелен костим за капење, ја држеше својата внука во…
Роберт Де Ниро стана татко на 79 години -„Неодговорно е да добиеш дете на таа возраст“

Роберт Де Ниро стана татко на 79 години -„Неодговорно е да добиеш дете на таа возраст“

Во колумна за 9Honey, личноста на Канал Девет, Шели Хортон ја критикуваше одлуката на Де Ниро да стане татко повторно…
Искри на сите страни: Том Круз сериозно заинтересиран за врска со Шакира

Искри на сите страни: Том Круз сериозно заинтересиран за врска со Шакира

Инсајдер изјави за Page Six во вторникот дека 60-годишниот актер од А-листата „е исклучително заинтересиран за колумбиската пејачка која е…
Легенда во секоја смисла на зборот: Цело семејство му пееше среќен роденден на Брус Вилис

Легенда во секоја смисла на зборот: Цело семејство му пееше среќен роденден на Брус Вилис

Светски познатата актерка Деми Мур се огласи на социјалните мрежи за да му го честита 68-от роденден на својот поранешен…
Back to top button