Реклама

Контакт

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”109140″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_outline”][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”contact-row” full_width=”” equal_height=”” vertical_center=”” enable_parallax=”” parallax_speed=”0.5″ mouse_scroll=””][vc_column][thb_gap height=”80″][vc_column_text]

Контакт

Сите објави за медиуми или прашања и предлози поврзани со работата на порталот Гламур.мк испратете ги на адресата на нашата редакција info@glamur.mk

[/vc_column_text][thb_gap height=”40″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][thb_contentbox heading=”Редакција” animation=”animation bottom-to-top” image=”109147″]Телефон: 071.318.485
info@glamur.mk[/thb_contentbox][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][thb_contentbox heading=”Адреса” animation=”animation bottom-to-top” image=”109144″]Ангел Димовски 8, 1000 Скопје[/thb_contentbox][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][thb_contentbox heading=”Издавач” animation=”animation bottom-to-top” image=”109145″]Aidemedia doo, Skopje[/thb_contentbox][/vc_column_inner][/vc_row_inner][thb_gap height=”80″][/vc_column][/vc_row]
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .
Back to top button