BEAUTY

Беше една од најпознатите русокоси Македонки на Инстаграм, но погледнете ја со нова фризура

Беше една од најпознатите русокоси Македонки на Инстаграм, но погледнете ја со нова фризура

Органџиева се пофали со новата фризура Познатата инфлуенсерка Агнеса Органџиева покрај својот моден стил, таа е препознатлива и по својата…
Водителката на „Брза кујна“ без грам шминка, но и без насмевката од милион долари ги изненади сите

Водителката на „Брза кујна“ без грам шминка, но и без насмевката од милион долари ги изненади сите

Важи за една од омилените наши водителки Водителката Сања Савеска која што нашите гледачи обожаваат да ја гледаат во емисијата…
Јована Јоксимовиќ без трошка шминка и без филтри – водителката го покажа своето вистинско лице

Јована Јоксимовиќ без трошка шминка и без филтри – водителката го покажа своето вистинско лице

Изгледа одлично во петтата деценија Познатата водителка Јована Јоксимовиќ и сопруга на пејачот Жељко Јоксимовиќ сподели неколку објави и ги…
Татјана повеќе не изгледа исто – НИКОГАШ ПОЗГОДНА, за нејзината шик фризура зборува цела естрада

Татјана повеќе не изгледа исто – НИКОГАШ ПОЗГОДНА, за нејзината шик фризура зборува цела естрада

Фолк-пејачката Татјана Лазаревска покрај своите песни позната е како дама на која заштитен знак и е кратката шик фризура. Татјана…
Испливаа нови фотографии со Фатиме Фетаи – ќе се изненадите како изгледа денес убавата обвинителка

Испливаа нови фотографии со Фатиме Фетаи – ќе се изненадите како изгледа денес убавата обвинителка

Кратката коса е нејзиниот заштитен знак Понекогаш и кратката коса може да изгледа женствено и секси, а одличен пример за…
Нашата позната водителка со нова фризура – изгледа феноменално, па реши сама да се пофали (фото)

Нашата позната водителка со нова фризура – изгледа феноменално, па реши сама да се пофали (фото)

Јелена ги воодушеви сите со својата нова фризура Јелена Спенџарска важи за една од нашите најпознати водителки, а поприлично позната…
Познатата скопјанка се пофали со нов имиџ – Агнеса ги воодушеви сите, промената ѝ стои одлично!

Познатата скопјанка се пофали со нов имиџ – Агнеса ги воодушеви сите, промената ѝ стои одлично!

Познатата инфлуенсерка со нова фризура Познатата скопска инфлуенсерка Агнед Органџиева се пофали со нова фризура и ги изненади своите фанови.…
Back to top button