Шопинг

Оваа девојка ги носи најскапите папучи на Балканот – од нивната цена ќе ви се заврти во главата (фото)

Оваа девојка ги носи најскапите папучи на Балканот – од нивната цена ќе ви се заврти во главата (фото)

Целиот Балкан пишува за оваа млада дама Наследничката на Жељко Митровиќ, Кристина, е во врска со еден од најмладите милијардери…
УШТЕ ПОУБАВА ДРОГЕРИЈА НА СТАРО МЕСТО: РЕНОВИРАЊЕ НА dm ВО VERO ЦЕНТАР

УШТЕ ПОУБАВА ДРОГЕРИЈА НА СТАРО МЕСТО: РЕНОВИРАЊЕ НА dm ВО VERO ЦЕНТАР

Заради реновирање, дрогеријата во VERO Центар во период од 12.5 до 26.6.2024 година ќе биде затворена. По тој повод, dm…
Неколку фустани од Манго што можете да ги НАЈДЕТЕ НА ПОПУСТ, а кои се совршени за Нова година

Неколку фустани од Манго што можете да ги НАЈДЕТЕ НА ПОПУСТ, а кои се совршени за Нова година

Останаа уште само неколку дена до најлудата ноќ во годината, моментот кога секоја дама сака да блесне и да биде…
Започнаа големите попусти во Зара – погледнете ги НАЈУБАВИТЕ МОДЕЛИ со супер цени (фото)

Започнаа големите попусти во Зара – погледнете ги НАЈУБАВИТЕ МОДЕЛИ со супер цени (фото)

Во многу продавници веќе се започнати сезонските попусти, а тоа се однесува и на нивните онлајн продавници. Тоа важи и…
Нови чизми од познатиот бренд се хит во светот – ЌЕ СЕ ШОКИРАТЕ ОД ЦЕНАТА, НО И ОД НИВНИОТ ИЗГЛЕД

Нови чизми од познатиот бренд се хит во светот – ЌЕ СЕ ШОКИРАТЕ ОД ЦЕНАТА, НО И ОД НИВНИОТ ИЗГЛЕД

Колективот MSCHF од Њујорк е познат по креативните производи кои многу често стануваат вирални на социјалните мрежи. Познатиот њујоршки бренд…
Емили во костим за капење што ќе ве остави без здив – провокативен модел за дами со совршено тело

Емили во костим за капење што ќе ве остави без здив – провокативен модел за дами со совршено тело

Познатата манекенка ја објави својата нова колекција на костими за капење „Инамората“ токму на време за новата летна сезона. Емили…
Костими за капење од кои ќе ви застане здивот, а ги носат манекенки со облини – жените ги обожаваат!

Костими за капење од кои ќе ви застане здивот, а ги носат манекенки со облини – жените ги обожаваат!

Наскоро започнува, за многумина, омилениот период од годината, кога наместо дождливо и тмурно време, ќе му се радуваме на сонцето,…
Back to top button