Портрети

Вакво нешто НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ: Јована од Свети Николе го прослави роденденот облечена како сирена!

Вакво нешто НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ: Јована од Свети Николе го прослави роденденот облечена како сирена!

Инфлуенсерката Јована Трајковска својот 25 роденден, вчера, го прослави на еден уникатен и оригинален начин. Оваа девојка секоја година се…
Го истакна најубавиот дел од телото- сопругата на Стефан Лазаров нема мана!

Го истакна најубавиот дел од телото- сопругата на Стефан Лазаров нема мана!

Прекрасната Марта е скопјанка која стана позната на еден многу спонтан начин. Таа на почетокот многу спонтано влегуваше на кратко…
Изгледам СОВРШЕНО за МАЈКА НА МАЛО ДЕТЕ- Скопјанката Мартина опседната со своето тело!

Изгледам СОВРШЕНО за МАЈКА НА МАЛО ДЕТЕ- Скопјанката Мартина опседната со своето тело!

Кога Господ давал кај неа се заборавил, но и таа, очигледно сериозно работи за тоа да ја одржува својата линија…
Бугарски моден бренд чии чевли и чанти го освојуваат светот

Бугарски моден бренд чии чевли и чанти го освојуваат светот

За само три години доби култен статус во светот на модата Сестрите близначки од Бугарија, Валентина Безуханова и Сабина Ѓошева…
Нанушка – моден бренд од Будимпешта кој е хит во целиот свет

Нанушка – моден бренд од Будимпешта кој е хит во целиот свет

Позна по своите женствени модели и вештиот спој на истокот и западот унгарскиот бренд на модната дизајнерка Сандра Сандор стана…
Оваа девојка е една од нашите најатрактивни водителки и манекенки – нејзините фотографии и видеа ќе ви го разубават денот!

Оваа девојка е една од нашите најатрактивни водителки и манекенки – нејзините фотографии и видеа ќе ви го разубават денот!

Мартина Михајловска е македонска блогерка и влијателна личност на социјалните мрежи. Ја нарекуваат македонската Ева Мендез, а јавноста ја запозна како…
По овие фустани сите се луди – ги носат насекаде, од кралските венчавки до црвениот килим

По овие фустани сите се луди – ги носат насекаде, од кралските венчавки до црвениот килим

Кога ќе слушнете чии се, ќе ги обожавате и вие! Во изминатиов период се почесто зборуваме за фустани од брендови…
Погледнете како изгледа Дуа Липа кога ќе одлучи да спои два водечки тренда оваа сезона

Погледнете како изгледа Дуа Липа кога ќе одлучи да спои два водечки тренда оваа сезона

Дуа Липа е позната по своето експериментирање со модата. Иако понекогаш можеме да ја видиме и во елегантни класички комбинации,…
Back to top button