Вирално

Бурни реакции на родителите – Сашко Коцев го запали интернетот со коментарот за школскиот распуст

Бурни реакции на родителите – Сашко Коцев го запали интернетот со коментарот за школскиот распуст

Бурни реакции на родителите Оваа година летниот распуст за учениците започнува на 18 јуни, за разлика од порано кога школската…
СПЕКТАКЛ ВО ЖЕЛЕЗАРА: КомшиLOOK го врати соживотот во една населба (ФОТО+ВИДЕО)

СПЕКТАКЛ ВО ЖЕЛЕЗАРА: КомшиLOOK го врати соживотот во една населба (ФОТО+ВИДЕО)

Дали видовте што се случуваше вчера во Железара? Група активисти под името КомшиLOOK  приредија вистински спектакл за мештаните, но и…
СЕ ЗАВРТЕ ОРО НА АЕРОДРОМ – Еве како спектакуларно беше пречекан еден патник (ВИДЕО)

СЕ ЗАВРТЕ ОРО НА АЕРОДРОМ – Еве како спектакуларно беше пречекан еден патник (ВИДЕО)

Со хармоника, гитара и контрабас и звуците на песната „Добро јутро Шумадијо“ група пријатели му приредија на патник спектакуларен дочек…
Фати ја ВИРШЛАТА -Како ви се допаѓа новиот тренд на ТИКТОК?

Фати ја ВИРШЛАТА -Како ви се допаѓа новиот тренд на ТИКТОК?

Секојдневно излегуваат нови и нови трендови на Тикток, кои експресно стануваат вирални низ целиот свет. Корисниците сакаат да бидат во…
ВИДЕО: Мама мецана со мечињата застанаа на сред пат во Маврово

ВИДЕО: Мама мецана со мечињата застанаа на сред пат во Маврово

Интересна, но во исто време и несигурна гледтка му се случи на еден твитерџија кој безгрижно возел накај Маврово. На…
Цела Македонија се смее на она што Јанаки ѝ го направи на водителката. Неговата реакција е хит (видео)

Цела Македонија се смее на она што Јанаки ѝ го направи на водителката. Неговата реакција е хит (видео)

Водителката и познатиот адвокат ја насмеаја цела Македонија Познатиот македонски адвокат Јанаки Митровски веќе со години се појавува во медиумите,…
Претседателката на Македонија некогаш и сега – неколку фотографии и зборот што ги буди старите демони

Претседателката на Македонија некогаш и сега – неколку фотографии и зборот што ги буди старите демони

Неодамна на социјалните мрежи исплива една стара снимка на која нашата нова претседателка е многу помлада. Но она што многумина…
Митре од Македонија е пилот и капетан на Боинг 777 – НАЈДОБРИОТ БУРЕК во Сингапур го прави тој

Митре од Македонија е пилот и капетан на Боинг 777 – НАЈДОБРИОТ БУРЕК во Сингапур го прави тој

Тој е сопственик на една необична пекара во Сингапур Пекара со европски печива навистина ретко можете да сретнете во Сингапур,…
ДАЛМАТИНЕЦ ШТО ПЕЕ: Ова куче од Скопје е вистинска атракција! (ВИДЕО)

ДАЛМАТИНЕЦ ШТО ПЕЕ: Ова куче од Скопје е вистинска атракција! (ВИДЕО)

На социјалните мрежи деновиве се споделува еден миленик кој стана главна сензација на интернет.   Се работи за кучето со…
Back to top button