Фитнес

Најзгодната водителка од Канал 5 телевизија ги препоти гледачите – во вакво издание не ја виделе досега

Најзгодната водителка од Канал 5 телевизија ги препоти гледачите – во вакво издание не ја виделе досега

Водителката Вера Мештеровиќ (44) како поранешна манекенка отсекогаш внимавала на својот изглед. Тоа секако подразбира здрава храна и балансирано и…
Еве како водителката од Канал 5 се поти во теретана – и во петтата деценија има линија на која ѝ завидуваат

Еве како водителката од Канал 5 се поти во теретана – и во петтата деценија има линија на која ѝ завидуваат

Поранешната македонска манекенка која од неодамна „заплови“ и во водителските води, Вера Мештеровиќ, внимава на исхраната, но и не ги…
Оваа жена доминира и кога е во теретана – убавица од Македонија што ги остава сите без здив (фото)

Оваа жена доминира и кога е во теретана – убавица од Македонија што ги остава сите без здив (фото)

Водителката Вера Мештеровиќ отсекогаш се грижела за својот изглед, но тоа не е нешто ново, бидејќи се гледа и од…
Ослабе повеќе од 160 КИЛОГРАМИ, а потоа многу се ПОКАЈА: Изгладнуваше, вежбаше, а сега ИЗГЛЕДА вака! (ФОТО)

Ослабе повеќе од 160 КИЛОГРАМИ, а потоа многу се ПОКАЈА: Изгладнуваше, вежбаше, а сега ИЗГЛЕДА вака! (ФОТО)

Упорниот млад човек ослабе неверојатни 163 килограми, но се уште не е задоволен. Кол Прохаска, маж од Јужна Каролина, неодамна…
Back to top button