Рецепти

Еве каков колач прави нашата позната пејачка – вредна домаќинка, секоја чест за Анета Љумаковска

Еве каков колач прави нашата позната пејачка – вредна домаќинка, секоја чест за Анета Љумаковска

Рецептот на Анета Љумаковска за колач со јаболко и банана е превкусен Македонската фолк дива во емисијата „Гответе со Дракче“…
Затворени кифлички, меки како памук и повкусни од сите купени во продавница ВИДЕО

Затворени кифлички, меки како памук и повкусни од сите купени во продавница ВИДЕО

Затворени кифлички, меки како памук и повкусни од сите купени во продавница Рецепт: Затворени кифлички Намирници: 250 мл млеко 10…
ВАКВА КРЕМПИТА НИКОГАШ НЕ СТЕ ПРОБАЛЕ: Деликатес кој веднаш ќе исчезне од чинијата! ВИДЕО

ВАКВА КРЕМПИТА НИКОГАШ НЕ СТЕ ПРОБАЛЕ: Деликатес кој веднаш ќе исчезне од чинијата! ВИДЕО

Рецепт кој заслужува внимание! На многу лесен начин ќе добиете прекрасен деликатес со кој сите ќе бидат повеќе од задоволни.…
Оваа торта ќе ја правите СЕКОЈ ДЕН: Едноставен и ЕВТИН десерт на кој сите се радуваат! ВИДЕО

Оваа торта ќе ја правите СЕКОЈ ДЕН: Едноставен и ЕВТИН десерт на кој сите се радуваат! ВИДЕО

Оваа торта ќе ја правите СЕКОЈ ДЕН. Едноставен и ЕВТИН десерт кој сите го обожаваат. СОСТОЈКИ: 3 средни јајца на…
Ако имате 1 јаболко, 1 јајце и јогурт, направете го овој десерт за 15 минути!

Ако имате 1 јаболко, 1 јајце и јогурт, направете го овој десерт за 15 минути!

Ако имате 1 јаболко, 1 јајце и јогурт, направете го овој десерт за 15 минути! Нема печење. Состојки 1 јаболко…
Back to top button