Бебиња

Македонска пејачка го покажа стомакот два месеци по породувањето – еве како се врати во форма

Македонска пејачка го покажа стомакот два месеци по породувањето – еве како се врати во форма

Пејачката за брзо време по породувањето се врати во форма Младата пејачка Антониа Гиговска пред нешто повеќе од два месеци…
Весна по осум машки деца ја роди Мила – пристигна принцезата, целиот Балкан воодушевен

Весна по осум машки деца ја роди Мила – пристигна принцезата, целиот Балкан воодушевен

Весна и Слободан Милиќевиќ од Медвеџа, мало место во Србија во близина на Лесковац до скоро имаа осум синови. Но…
Први фотографии од синчето на Сашка и Ѓорѓе Ѓоковиќ: Наследникот Александар ги собра сите погледи- еве на кого личи

Први фотографии од синчето на Сашка и Ѓорѓе Ѓоковиќ: Наследникот Александар ги собра сите погледи- еве на кого личи

Младите родители Сашка и Ѓорѓе Ѓоковиќ уживаат со своето синче Александар. фото инстаграм/Сашка Веселинов Откако се роди тој стана центарот…
Првата фотографија со бебето на убавата Турчинка од „Истанбулската невеста“ ќе ви го стопи срцето!

Првата фотографија со бебето на убавата Турчинка од „Истанбулската невеста“ ќе ви го стопи срцето!

Познатата актерка Асли Енвер (39) се омажи за турскиот бизнисмен Беркин Гокбудак минатата година во месец ноември. По венчавката, беше…
Се роди со насмевка: Најубавата фотографија по царски рез што сте ја виделе! (ФОТО)

Се роди со насмевка: Најубавата фотографија по царски рез што сте ја виделе! (ФОТО)

Без разлика каков вид на породување сте имале, долго, тешко, лесно, брзо, таа прва средба со новороденото дете е најубавиот…
Се породи една од најубавите трудници- Испливаа првите фотографии што значат радост за Даниела и Денис!

Се породи една од најубавите трудници- Испливаа првите фотографии што значат радост за Даниела и Денис!

Се породи една од најпопуларните модни дизјнерки Даниела Ѓуровска. Таа блескаше за време на нејзината бременост и успешно ја адаптираше…
Back to top button