Новости

Марија Шерифовиќ прв пат отворено за таткото на нејзиното дете – овие детали никој не ги знаеше

Марија Шерифовиќ прв пат отворено за таткото на нејзиното дете – овие детали никој не ги знаеше

Марија Шерифовиќ беше гостинка во „Амиџи шоу“ кај водителот Огњен Амиџиќ каде отворено зборуваше за својот син. Во емисијата водителот…
Монаси и верници шокирани од познатата фолкерка – Христијанка сум, ја почитувам црквата, но..

Монаси и верници шокирани од познатата фолкерка – Христијанка сум, ја почитувам црквата, но..

Пејачката Тања Савиќ пред неколку дена го објави својот нов албум со кој ги воодушеви своите верни фанови. Но спотот…
Поранешниот на Карлеуша се огласи по скандалот – ПЕЈАЧКАТА ВРЕСКАЛА, Тошиќ ги тепал и двајцата?!

Поранешниот на Карлеуша се огласи по скандалот – ПЕЈАЧКАТА ВРЕСКАЛА, Тошиќ ги тепал и двајцата?!

Поранешниот фудбалер негира дека ја удрил пејачката, но од судот му била изречена забрана Пејачката Јелена Карлеуша го пријави во…
Сообраќајка кај Влада – едната лента затворена на Илинденска

Сообраќајка кај Влада – едната лента затворена на Илинденска

Сообраќајна незгода се случи пред малку во центарот на Скопје во непосредна близина на Владата на РМ. На крстосницата на…
Марија Шерифовиќ сподели што прави МАЛИОТ МАРИО – пејачката се топи додека го гледа ова

Марија Шерифовиќ сподели што прави МАЛИОТ МАРИО – пејачката се топи додека го гледа ова

Еве како малиот Марио и го разубавува денот на пејачката Познатата пејачка Марија Шерифовиќ при крај на минатата година го…
Марија Шерифовиќ објави нова фотографија од синот, пристигнуваат честитки од сите страни (фото)

Марија Шерифовиќ објави нова фотографија од синот, пристигнуваат честитки од сите страни (фото)

Пејачката ужива во мајчинството Пејачката Марија Шерифовиќ точно пред половна година се оствари во најважната улога во животот. Имено, таа…
СПЕКТАКЛ ВО ЖЕЛЕЗАРА: КомшиLOOK го врати соживотот во една населба (ФОТО+ВИДЕО)

СПЕКТАКЛ ВО ЖЕЛЕЗАРА: КомшиLOOK го врати соживотот во една населба (ФОТО+ВИДЕО)

Дали видовте што се случуваше вчера во Железара? Група активисти под името КомшиLOOK  приредија вистински спектакл за мештаните, но и…
Back to top button