Новости

Цеца со месеци го држеше во тајност, но испливаа првите информации – НЕ МОЖЕШЕ ДА ГО СОКРИЕ ОВА

Цеца со месеци го држеше во тајност, но испливаа првите информации – НЕ МОЖЕШЕ ДА ГО СОКРИЕ ОВА

Светлана Цеца Ражнатовиќ повторно го украде шоуто Познатата фолк-пејачка се појави во уште едно феноменално издание на снимањето на музичкото…
Домот на водителот од Гранд завиен во црно – Голема трагедија!

Домот на водителот од Гранд завиен во црно – Голема трагедија!

Емотивно се прости од една личност која му е многу важна Синиша Медиќ важи за некој кој е постојано насмеан…
ОВА СИТЕ ГО ЧЕКАВМЕ! Еве кога почнува шоуто „Ѕвездите на Гранд“

ОВА СИТЕ ГО ЧЕКАВМЕ! Еве кога почнува шоуто „Ѕвездите на Гранд“

По летната пауза, регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ се враќа на телевизиските екрани со нова сезона во која има…
Претепана позната ријалити ѕвезда од Задруга – итно хоспитализирана, нови детали за нејзината состојба

Претепана позната ријалити ѕвезда од Задруга – итно хоспитализирана, нови детали за нејзината состојба

Дениз Дејм, една од учесничките во „Задруга“, наводно била брутално претепана на еден сплав во Белград. Како што пренесуваат медиумите,…
БАЈАГА НАПАДНАЛ ЧОВЕК ЗА СЛИКАЊЕ НА УЛИЦА? Твитер ГОРИ, во кадар со НЕПОЗНАТА жена… што се случува?

БАЈАГА НАПАДНАЛ ЧОВЕК ЗА СЛИКАЊЕ НА УЛИЦА? Твитер ГОРИ, во кадар со НЕПОЗНАТА жена… што се случува?

„Тој мафташе со рацете и протестираше“ Еден твитерџија, како што напиша на својот профил, доживеал непријатна ситуација со музичарот Момчило…
Оваа жена и на свои 60 години изгледа како да има 20 – раскошна убавица што остава без здив (фото)

Оваа жена и на свои 60 години изгледа како да има 20 – раскошна убавица што остава без здив (фото)

Лидија Вукиќевиќ (60) која се прослави со улогата на Виолета Попадиќ во серијата „Подобар живот“ и во седмата деценија од…
Back to top button