Модни совети

Носев ноќница од 1490 денари на свадба – и воопшто не се чувствував евтино

Носев ноќница од 1490 денари на свадба – и воопшто не се чувствував евтино

Една мајка ги повика и другите жени да имаат самодоверба и да носат ноќници откако одлучила да носи една таква…
Новите „Bubblegum“ патики од „New Balance“ што оваа пролетна сезона ќе бидат хит и на нашите улици

Новите „Bubblegum“ патики од „New Balance“ што оваа пролетна сезона ќе бидат хит и на нашите улици

Неодоливо пролетно издание… Популарните патики „New Balance 550“ веќе некое време важат за едни од најбараните во светот на модата.…
Обновете го својот плакар без да купувате нова облека

Обновете го својот плакар без да купувате нова облека

На секоја девојка и жена добро ѝ е позната реченицата „Немам што да облечам“ и покрај многуте работи во гардероберот.…
Back to top button