Блогерија

Катерина од Mymacedonianhome: „Мајчинството ме научи свесно да го живеам секој ден и да го впивам секој момент“

Катерина од Mymacedonianhome: „Мајчинството ме научи свесно да го живеам секој ден и да го впивам секој момент“

По професија е финансиски аналитичар, но во себе носи многу креативност. Инстаграм профилот на Катерина Љамова Богоевска е вистинска инспирација…
Во кој дел од Македонија живеат најубавите девојки?

Во кој дел од Македонија живеат најубавите девојки?

Нема поубаво девојче од Македонче Македонките се едни од најубавите девојки на светот. Тоа ќе ви го каже секој што…
Колку новите правила на Инстаграм ќе влијае на заработката на нашите инфлунесерки – дали ќе треба да бараат друга работа?

Колку новите правила на Инстаграм ќе влијае на заработката на нашите инфлунесерки – дали ќе треба да бараат друга работа?

Познатите инфлуенсерки со само една фотографија добиваат милиони лајкови. Тие на овој начин заработуваат, но многумина си го поставуваат прашањето…
Ова девојче има посебен изглед со кој ги освои социјалните мрежи (фото)

Ова девојче има посебен изглед со кој ги освои социјалните мрежи (фото)

Вивиен има четири години и го „освојува“ светот Манекенката Ксенија Белусова и нејзиниот сопруг, поранешниот фудбалер Хуго Јута, целиот нивен…
Ова седумгодишно момче со необична коса го маѓепса модниот свет

Ова седумгодишно момче со необична коса го маѓепса модниот свет

Фарук Џејмс е седумгодишно момче кој сака видео игри, танцување, фудбал, рагби и моделинг. Сепак, неговата необична афро долга коса…
Back to top button