Кафе муабет

Некогаш имала 100 килограми, сега се преполовила: Од исхраната ја исфрлила само ОВАА НАМИРНИЦА

Некогаш имала 100 килограми, сега се преполовила: Од исхраната ја исфрлила само ОВАА НАМИРНИЦА

Хранејќи се нездраво, Дона Докерти се здебелила до 100 килограми. Била зависна од готова храна и газирани пијалоци. Дур на…
Back to top button