Еве како Цаци од Сител ужива со сопругот – романтичната фотографија открива многу за нивната љубов
Наши ѕвезди

Еве како Цаци од Сител ужива со сопругот – романтичната фотографија открива многу за нивната љубов

Водителката на телевизија Сител, Славица Арсова, заедно со својот сопруг и колега Александар Спасовски во романтично издание. Познатиот новинар од…
Нашата позната фолк-пејачка процвета по разводот – слободна жена која плени каде и да се појави
Наши ѕвезди

Нашата позната фолк-пејачка процвета по разводот – слободна жена која плени каде и да се појави

Изгледот на Анета се почесто се коментира на социјалните мрежи Една од омилените македонски пејачки на народна музика, Анета Љумаковска,…
Марија Шерифовиќ прв пат отворено за таткото на нејзиното дете – овие детали никој не ги знаеше
Новости

Марија Шерифовиќ прв пат отворено за таткото на нејзиното дете – овие детали никој не ги знаеше

Марија Шерифовиќ беше гостинка во „Амиџи шоу“ кај водителот Огњен Амиџиќ каде отворено зборуваше за својот син. Во емисијата водителот…
Не постои друг ваков пејач како ОВОЈ МАКЕДОНЕЦ – камионџијата Андруш е хит на целиот Балкан
Наши ѕвезди

Не постои друг ваков пејач како ОВОЈ МАКЕДОНЕЦ – камионџијата Андруш е хит на целиот Балкан

Распеаниот камионџија со потекло од Македонија, Андруш Ангелковски, стана популарен на целиот Балкан со неговите видеа. Тој видеата ги снима…
Нашата пејачка во шок, ова не го очекуваше – горат социјалните мрежи од ова преубаво видео
Наши ѕвезди

Нашата пејачка во шок, ова не го очекуваше – горат социјалните мрежи од ова преубаво видео

Пејачката воодушевена од она што и се случи И додека на познатите машки пејачи кои ги освојуваат женските срца понекогаш…
Еве кој беше најдобриот настап на Мики Секуловски во „Ѕвездите на Гранд“ – растури кога се појави
Наши ѕвезди

Еве кој беше најдобриот настап на Мики Секуловски во „Ѕвездите на Гранд“ – растури кога се појави

Најдобриот настап на Мики Секуловски во шоуто Во спектакуларното финале на „Ѕвездите на Гранд“ Мики Секуловски го освои високото второ…
Back to top button