Ноне Неделковска во костим за капење – го покажа своето неверојатно женствено тело и го запали Инстаграм
Наши ѕвезди

Ноне Неделковска во костим за капење – го покажа своето неверојатно женствено тело и го запали Инстаграм

Поранешната македонска поп-пејачка Ноне Неделковска во последно време поприлично е активна на социјалните мрежи. Таа на овој начин редовно комуницира…
Исплива приватна фотка од водителка на Канал 5 телевизија – не сте ја виделе во вакво издание
Стил

Исплива приватна фотка од водителка на Канал 5 телевизија – не сте ја виделе во вакво издание

Подготвена е за нови предизвици Нашата позната водителка Милена Антовска-Станковска во последно време се почесто објавува фотки на социјалните мрежи.…
Еве што се случува со пејачката по големиот скандал со нашинците од Австралија на кои им пречеше ова
Наши ѕвезди

Еве што се случува со пејачката по големиот скандал со нашинците од Австралија на кои им пречеше ова

Ново издание на пејачката со кое ги воодушеви дамите Новата есенска сезона и официјално започнува, а харизматичната фолк-пејачка Сања Цинцева,…
Нашинците од Германија одвај чекаат да ја видат – ФОЛКЕРКАТА најави спектакл, ќе биде весело
Наши ѕвезди

Нашинците од Германија одвај чекаат да ја видат – ФОЛКЕРКАТА најави спектакл, ќе биде весело

Пејачката најави свој настап во Германија Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова наскоро планира да ги спакува куферите и да замие на…
Ивона Јо се појави на свадба и го украде шоуто – изгледа преполовено, многумина нема да ја препознаат
Наши ѕвезди

Ивона Јо се појави на свадба и го украде шоуто – изгледа преполовено, многумина нема да ја препознаат

Пејачката не престанува да изненадува со својот изглед Младата македонска пејачка Ивона Јовановиќ која пред неколку сезони се натпреваруваше во…
Алачки не сте ја виделе во вакво издание – еден детаљ сите го коментираат, посебно жени со вишок килограми
Стил

Алачки не сте ја виделе во вакво издание – еден детаљ сите го коментираат, посебно жени со вишок килограми

Позната пејачка и водителка Адријана Алачки со своите модни изданија секогаш внесува свежина на нашите мали екрани. Впрочем така беше…
Back to top button