Реклама
Престиж

Класика на две тркала: Harley-Davidson Iron 883

Реклама

Новиот Harley-Davidson Iron 883 најавен за 2013 година, доби црн и матен изглед, овој пат без додатни детали од хром. Потоа следи мотор од 883 коња, со вртежен момент на моторот од 70 Nm.

Љубителите на овој моторцикл од врвен квалитет и овој пат ќе бидат со сигурност задоволни и одушевени со овој модел на американската класика, чија што цена се уште не се открива. Но сигурни сме дека тоа ќе биде најмалиот проблем…мислам, кога човек веќе со посветеност му пријдува на ваков ѕвер на две тркала. Нели?!

Маркетинг

alt 

alt

Маркетинг

alt

alt

alt 

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button