Реклама
Престиж

Погледнете го лажното „Бентли“што на Ибеј се продава за 26.000 долари

Реклама

Еден продавач на Ибеј понуди исполнување на соништата за само 26.000 долари. За тие пари можете да купите „направи сам“ реплика на моделот на Бентли – Bentley Continental GT Convertible, кој што реално чини 200.000 долари. Како модел му послужил стариот Крајслер Себринг, а мораме да признаеме дека продавачот вложил огромен труд да ја подеси каросеријата и едно чудо пластика за да состави оволку убава реплика на британскиот супер луксузен кабриолет.

Маркетинг

Па, што мислите, дали овој автомобил може да го замени вистинскиот Бентли?

Маркетинг

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button