Престиж

Најдобрите скутери за 2014 година

Најдобрите скутери за 2014 година

Токму овие денови слободно можеме да кажеме дека се отвори ’сезоната на скутери и мотори на две тркала‘… Веќе со…
Погледнете го лажното „Бентли“што на Ибеј се продава за 26.000 долари

Погледнете го лажното „Бентли“што на Ибеј се продава за 26.000 долари

Еден продавач на Ибеј понуди исполнување на соништата за само 26.000 долари. За тие пари можете да купите „направи сам“…
BMW X7 пристига во 2017 !?

BMW X7 пристига во 2017 !?

После претставувањето на BMW X4 и шпекулациите за можниот развој на моделот Х2, по медиумите специјализирани за автомобили се повеќе…
Ви ја претставуваме новата Honda Civic Type – R

Ви ја претставуваме новата Honda Civic Type – R

Годинешното издание на саемот за автомобили Женава 2014 ни понуди најразлични видови на коли за кои слободно може да се…
Погледнете ја вилата на Цеца на Кипар

Погледнете ја вилата на Цеца на Кипар

Светлана Цеца Ражнатовиќ, покрај куќата на Дедиње во Белград, поседува и луксузна вила на Кипар каде летува секоја година. На…
Дали ви се допаѓа куќата на Наташа Беквалaц?

Дали ви се допаѓа куќата на Наташа Беквалaц?

Поп пејачката Наташа Беквалaц конечно најде вистинско сместување за неа во елитниот дел на Белград, Дедиње. Таа неодамна се всели…
Се продава луксузната вила на Памела Андерсон во Малибу, Калифорнија

Се продава луксузната вила на Памела Андерсон во Малибу, Калифорнија

Погледнете го имотот на Памела Андерсон во Малибу, Калифорнија кој таа се обидува да го продаде веќе две години. Имотот…
Golf прогласен за „Авомобил на годината за 2013/14“ во Јапонија

Golf прогласен за „Авомобил на годината за 2013/14“ во Јапонија

Golf е “Автомобил на годината за 2013/14 година” во Јапонија. За прв пат во 34 годишната историја на овие награди…
Специјална верзија на A8 Audi Exclusive

Специјална верзија на A8 Audi Exclusive

Audi воведува ексклузивна специјална верзија од својот знаменосец А8 Audi Exclusive со W12 мотор со 500КС /368 kW модел кој…
Најдобрите спортски автомобили за 2013

Најдобрите спортски автомобили за 2013

Веќе влеговме во четвртиот месец од оваа година и мислиме дека е крајно време да го презентираме најдоброто од луксузните,…
Back to top button