Познатата русокоса изгледаше феноменално во овој фустан – се појави и го украде шоуто!

Што и да облече изгледа гламурозно и беспрекорно

ADVERTISEMENT

Познатата русокоса манекенка Роси Ханингтон Вајтли која со Џејсон Стејтам има едногодишно синче Џејк ги воодушеви сите со своето беспрекорно издание со кое се појави на Модната недела во Њујорк. Таа ја следеше ревијата на престижната модна куќа „Оскар де ла Рента“ облечена во фустан од плиш во светлосина боја и со потписот на „Monse“.

ADVERTISEMENT

Впечатливиот стајлинг го заокружи со преубави црвени високи потпетици со детаљ од материјал во улога на врвки, ефектни обетки и впечатлив црвен кармин.

ADVERTISEMENT

Па, што велите за ова издание на 31 годишната актерка?

Facebook Comments
(Visited 1 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT


loading...