Реклама
Престиж

Златен Lamborghini Aventador и опаснo возење

Реклама

Пред два три месеци, познатиот пар Kanye West и Kim Kardashian за Ноќта на вештерките го одбраа токму овој суперавтомобил за да се покажат во посебно издание…

alt

Маркетинг

Колава беше изнајмена од фирмата Prestige Imports од Мајами и токму истата таа кола ја избраа и дечките кои снимаа краток филм за таа луксузна рент а кар фирма.

Погледнете што правеа тие со ова златно Lamborghini:

{youtube}Jiw9y4MInck{/youtube}

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button