Реклама
Престиж

Запознајте се со новиот Lexus LS 2013

Реклама

Lexus неодамна ја претстави својата најголема лимузина, која ќе биде достапна уште од самиот почеток на 2013 година…

Моделов ќе се појави во неколку верзии: LS 460, LS 460 F Sport, LS 460 L, како и хибридниот модел LS 600h L.

Маркетинг

Луксузната лимузина овој пат доби многу поагресивен облик на каросеријата, што ја прави за љубителите на спортски автомобили.

Погледнете:

Маркетинг

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button