Реклама
Престиж

Даска за WC што вибрира

Реклама

„Хмм.. даска што вибрира.. па добро, ако некој го сака тоа – OK!“

Маркетинг

Овој изум е во фаза на прототип, а наскоро ќе започне и неговото производство; и, секако, се очекува добра заработка ако овој производот вашето „одење во WC“ го направи навистина… попријатно!?

Оваа даска е изум на Jоhnny Henry кој за неа вели дека е дизајнирана за да се чувствувате ОК додека сте во вашиот тоалет. Идејата ја има развиено во 1997 година, а благодарение на неа беше повикан и на Меѓународната конференција на пронаоѓачи во Лас Вегас… Па Џони, ако твојот производ навитина не натера сите подобро да се чувствуваме „додека сме во WC“, тогаш зошто да не го инсталираме и испробаме!? Доколку пак не можете да ја набавите истата, седнете на шолјата токму во моментот кога вашата перална ќе почне да шета низ WC-то и уживајте во ритамот! Е токму на тоа мислеше Џони!

Маркетинг

alt

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button