Реклама
Престиж

Враќање на Американскиот супер автомобил

Реклама

„Што мислите – дали постои улично (или урбано…како сакате) легална NASCAR кола, која би можеле да ја возите? – одговорот е Да – Hurst 500 HP Dodge SRT8!“

Маркетинг

За сите љубители на автомобили „со големи мускули“, NASCAR „чудовишта“, со коњски сили кои кога ќе ги слушната не ви се верува дека се вистина, не постои бренд со посилен имиџ од Hurst! Оваа година од фабриките на Dodge излегува кола, за баш таков третман.

Моделот Hurst 500 HP ги надминува сите останати производители на „појачани“ автомобили, со извонреден сет на додатоци, за шоуто кое го припремаат за во Ноември, а кое потоа ќе биде достапно и за сите „обични потрошувачи“ преку нивните дилери низ цел свет! И тоа не е само муабет, колата со 500 плус коњски сили оваа година ќе биде достапна за сите кои се “Hard Core” љубители во Американската спортска класика! Цената на тие додатоци ќе оди од 10 па до 20 000 $, се разбира на основната цена од 37 995$.

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altСледи ја нашата Hi-Tech рубрика!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button