Реклама
Престиж

Видео: лизгање и хокеј со Alfa Romeo

Реклама

Не може секој да застане на лизгалки. Токму од тие причини ние сеуште не сме го пробале овој спорт иако имаме голема желба за тоа.

Маркетинг

Но, откако го изгледавме видеови дојдовме до уште подобра идеја: да се лизгаме со помош на нашите автомобили. Тоа барем деновиве не би требало да преставува проблем. (Особено ако земеме во предвид дека во поголемиот дел од републикава има над метар и половина снег!) Затоа ве советуваме да го изгледате видеово и потоа сите заедно да се најдеме на некоја широка и замрзната полјана. Во случај, пак, некој од вас да има „линк“ во Борис Трајковски, веднаш нека ни пише! Ова задовлство не може да чека!

{youtube}T9Ho0ODf2vY{/youtube}

Маркетинг

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine кој оди од сега и на Facebook!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button