Реклама
Престиж

Велосипеди од Bike By Me

Реклама

„Шведскиот бренд Bike By Me е репер кога се работи за ColorWare-от и дизајнот на велосипедите.“

Маркетинг

Нивните производи можете да ги најдете во сите бои, од ванила и чисто бела, па се до шарено, што остава впечаток како велосипедот да излегол од некое виножито.
 

Што се однесува до цената, овие велосипеди чинат нешто повеќе од 900 долари.

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button