Реклама
Престиж

Транспарентен Кану

Реклама

„Oвој Транспарентен кану е направен од Lexan и е обвиткан со алуминиумска рамка, што му дава многу помала тежина отколку таа да е направена од дрво.“

Маркетинг

Целиот чамец тежи околу 18 kg. Во него комотно можат да се возат двајца и при тоа да уживаат во подводните убавини, бидејќи одозгора глетката е прекрасна.

Што се однесува до цената, ова кану чини околу 1500 долари и доколку сакате можете да го набавите преку интернет.

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

—————————–

altЗапознајте се со правилата на Наградната игра „Бесплатно бојадисување на вашата косата со бои на природна база “ што еднаш месечно Академијата Авангарде ја доделува на една наша читателка!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button