пријатели

Еве кој ќе ги наследи 120-те милиони долари на Чендлер- ова се единствените негови наследници!
Celebrity

Еве кој ќе ги наследи 120-те милиони долари на Чендлер- ова се единствените негови наследници!

Метју Пери, познатата ѕвезда на „Пријатели“ беше пронајден мртов во својот дом во Лос Анџелес на 54 години. фото инстаграм/Метју…
Почина познатиот актер што сите го сакавме – ова е последната фотографија што ја објави на Инстаграм
Новости

Почина познатиот актер што сите го сакавме – ова е последната фотографија што ја објави на Инстаграм

Како што неофицијално пренесуваат медиумите, Метју Пери, почина во кадата во неговиот дом во Лос Анџелес. Познатиот американски актер Метју…
Маријана со емотивна посвета – тие ѝ се најголема поддршка
Наши ѕвезди

Маријана со емотивна посвета – тие ѝ се најголема поддршка

Некогашната македонска пејачка напиша емотивна порака и откри кој е покрај неа секогаш во тешките моменти. Маријана ги трогна сите…
Дружете се со Скорпиите – упорни се и никогаш нема да ви дозволат лесно да се откажете
LIFESTYLE

Дружете се со Скорпиите – упорни се и никогаш нема да ви дозволат лесно да се откажете

Личностите родени во знакот Скорпија се едни од оние со кои ретко може да ви тргне на прва. При запознавањето…
Back to top button