Реклама
Престиж

Скутер за под вода

Реклама

„За еден ваков скутер вие немате потреба да носите кацига, бидејќи таму каде што одите нема ни воздух.“

Маркетинг

И што е најинтересно не треба ни да знаете да возите велосипед, за да останете на колосекот. Се што ви треба е малку срце и 17.000 долари колку што чини ова моторче!

alt

Маркетинг

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button