Реклама
Престиж

Rolls Royce Ghost – прогласен за најдобар луксузен автомобил

Реклама

Елегантниот Rolls Royce Ghost е прогласен за најдобар луксузен автомобил на овогодинешниов интернационален саем за автомобили во Москва.

Маркетинг

А бидејќи Москва е дом на повеќето светски милијардери, Rolls Royce поттикнат од значајниот пораст на продажбата на овие луксузни коли, отвори уште едно претставништво во Русија…

alt

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .
1 2 3Следна страница

Поврзано

Back to top button