Реклама
Престиж

Ролекс часовници за специјалци

Реклама

„Погледнете ги овие Stealth часовници од Project X Stealth серијата на Ролекс.“

Маркетинг

Верувајте дека и самиот Џемс Бонд кога би бил жив! би посакал да го има на неговите златни раце (ова го велиме во контекст на тоа што се поминало низ нив!).

Се работи за серија дизајнирана за војници со најголеми плати од подморниците на НАТО, бидејќи цената се движи од 14.000 долари па нагоре.

Маркетинг

Серијата е лимитирана на само 28 часовници, а ова го велиме за сите оние од Блискиот Исток што НЕ СЛЕДАТ :) , да не се надеваат дека ќе налетаат на некој таков војник, особено не ако е Македонец! :)

alt

alt

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button