Реклама
Престиж

Рачно направен Bugatti

Реклама

„Mike Duff е човекот кој што го направи овој прекрасен модел на Bugatti Veyron со свои раце, користејќи Mercury Cougar и парче по парче трансформирајќи го во овој преубав модел.“

Маркетинг

Репликата е за продавање и чини само 89.000 долари! А доколку ви фали некоја илјадарка, тогаш не очајувајте, туку засукајте ги ракавите и направете си самите еден ваков автомобол.

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button