Реклама
Престиж

Појачало Block

Реклама

„Погледнете го ова алуминиумско појачало дизајнирано од Mateusz Główkа.“

Маркетинг

Навистина прекрасно парче аудио опрема што секој би ги посакал во својот дом, но за жал, моделот е еден и единствен!

Но, доколку сте убедени дека ова е тоа што вие морате да го имате во својот дом, тогаш симнете ги сликите и правец кај вашиот локален електротехничар. Можеби тој ќе ви помогне и ќе ве убеди дека ова само така добро изгледа!

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

altОтвори Тефтер, прочитај нешто интересно!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button