Реклама
Престиж

PGO Cevennes Ultimate Black автомобил

Реклама

„PGO направија специјален модел на кола која што е реинкарнација на нивниот Cevennes од 50-тите.“

Маркетинг

Овој нео-ретро модел на спортска кола со две седишта се вика Ultimate Black и е атрактивен и за младите и старите љубители на коли. PGO го направија истиот прилично модерен и лесно прилагодлив со различните модни додатоци кои што можат да се инсталираат по желба на клиентите. Инаку луѓето од PGO не уверуваат дека Cevennes Ultimate Black иако е нов модел, тој сепак ги има истите карактеристики како нивниот најпопуларен модел од 50 тите.

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button