Реклама
Престиж

Пеинтбол со коли – НАЈДОБАР спорт на светот!

Реклама

И во случај никогаш да немате пробано да се ’пукате‘ со некого во пеинтбол варијанта, сигурно сте свесни дека ова е прекрасно забавен спорт. Сега ни доаѓа уште покреативна варијанта, односно верзија, во која се ’пукате‘ возејќи се со колите…

alt 

Па така на два Audi RS 4 Avant, се вградуваат пеинтбол пушки, па така дотерани колите се носат во воен хангар на двобој. Погледнете колку кул е сето тоа:

Маркетинг

{youtube}rxhif43pLJ0{/youtube}

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button