Реклама
Престиж

Novo Watches – часовник за мажи

Реклама

Погледнете ги овие интересни часовници на Novo Watches.

Нивниот диајнер, Steve Christensen кога ги правел овие часовници сакал да направи нешто што нема да биде слично со ниту еден друг часовник. За него сите часовници на прв поглед изгледаат уникатно, но откако ќе ги ставите на рака, тие се само обични часовници, како и сите останати, и ништо повеќе. Токму и затоа одлучил неговиот часовник да го дизајнира како мерач за километража во автомобилите. Па, доколку некогаш ви се случи да закасните на состанок со вашата девојката, покажете кон часовникот и кажете и дека споро сте се движеле. Штом ќе го види вашиот стил, ќе ви се насмевне и ќе ви прости. А и прочка е! :)

Маркетинг

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine кој оди од сега и на Facebook!

Маркетинг

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button