Реклама
Престиж

Невообичаени пронајдоци за секојдневна употреба

Реклама

„Погледнете ги овие чудни направи за секојдневна употреба: држач за лименки, потоа како да направите вашето куче да гледа низ оградата во вашиот двор, а да не е излезено или пак како да испржите јајце во форма на цвет.“

Маркетинг

Кога би ги имале сите овие нешта во нашето домаќинство, животот би ни бил како во некој цртан филм. Особено кога ќе ни се спие , па кога ќе ги инсталираме будните очи. Погледнете!

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

За останатите текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button