Реклама
Престиж

Најмалиот караван во светот

Реклама

„Погледнете го овој чудесен англиски караван во кој имате целосен кревет, бар, во кој можете да послужите чај како и 19 инчен ТВ.“

Идеален доколку сакате да посетите некој од околните фестивали, каков што е Егзит на пример (освен ако не планирате да патувате со нас!). Или пак, ако сте запишани на студии надвор од вашиот град, тогаш со ова ваше скутерче ќе имате каде да преспиете! И што е најважно од се тоа не ја загадува вашата околина! (Но за сметка пак на ова вие ќе се наголтате од чадот на сите други автомобили, бидејќи Qtvan скутер караванот и не е баш така брз!)

Маркетинг

{youtube}fHUL1ZnLZ-c{/youtube}

altВиди го нашиот Возен Парк!

Поврзано

Back to top button