Реклама
Престиж

Видео: Најлудиот и најдобро дизајнираниот чопер во светот

Реклама

„Погледнете го ова видео и имајте на ум дека не се работи за сцени од научна фантастика, туку филмот е реалистичен.“

Снимката и режијата е малку глупава, но, од наша страна, на овие луди Американци тоа им е опростено, бидејќи нивниот чопер e најлудото превозно средство на две тркала што досега сме го виделе…  

Маркетинг

{youtube}irkxIpNBJJU{/youtube}

alt

Маркетинг

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button