Реклама
Престиж

Мотори од наредната генерација

Реклама

NX – Next Generation се мотори со сосема поинаков стил, изглед, боја и…буквално сé!“

Маркетинг

Секако дека сега кога дојде пролетта и топлото време, нашите градови се повеќе и повеќе ќе добиваат „италијански шмек“ – улиците ќе бидат преполни со скутери, „брзинци“, кросеви, па и по некој чопер! Ние денес се решивме да ви прикажеме галерија од вашите омилени машини на две тркала, но со малку поинаков концепт. Станува збор за мотори на иднината, за кои сме сигурни дека нема да го остават рамнодушен ни еден вљубеник, па и само љубител на екстра машина.
Погледнете за што станува збор, па потоа може да направите и една мала прошетка до локалниот дилер на мотори, односно авто салон и направете една добра зделка со парите кои ги чувате за паметни инвестиции.

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button