Реклама
Престиж

Модерен дизајн за моторцикл „Чопер“

Реклама

Станува збор за најновиот дизајн на познатиот технолошки и моден дизајнер Olcay Tuncan Karabula, кој создаде вистински sexy beast, кој воедно е ’крузер‘ и спортски мотор…

Издолжената вилица му дава прав chopper-ски изглед, додека многуте изгладени детали му даваат прав спортски доем. Овој елегантен уличен моторцикл ни доаѓа во црно – бела комбинација и сигурни сме дека привлекува многу погледи кога поминува по улицата…

Маркетинг

alt 

alt

Маркетинг

alt 

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button