Реклама
Престиж

Мини велосипед на расклапање

Реклама

„Погледнете го овој модел на МИНИ велосипед со 24 брзини!“

Маркетинг

Дизајниран да го собере во вашиот Mini Cooper, па дури и во – претпоставувам дека погодивте – во вашето фиќо. Ах, каде беа луѓево да го измислат пред 10-20 години, ќе растуреа на нашиот пазар! А сега, кој од нашиве вози Mini Cooper?! По ѓаволите!:)

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

altЗа останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button