Реклама
Престиж

Maserati Quattroporte

Реклама

„Еве го зашеметувачкиот Maserati Quattroporte, кој претставува подобрено верзија на линијата Black Bison на стилизирана опрема и додатоци.“

Маркетинг

Во пакетот е вклучен нов браник, преден разделувач од јаглеродни влакна, LED предни светла. Задниот дел има исто така преиначен браник, и хромски издувен систем. Предните, како и задните светла на Maserati Quattroporte се направени црни, со цел да се вклопат во црно белата тема на тркалата. Цената на опремата (без тркалата ) е 7 735 евра, под услов секако, претходно веќе да го имате и самиот модел. Уживајте во оваа мала галерија.

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button