Реклама
Престиж

Lykan Hypersport: суперкола од W Motors

Реклама

Новиот суперавтомобил Lykan Hypersport го произведе компанијата W Motors – и тоа само во седум примероци!

 alt

Оваа ракета од кола ја движат дури 750 КС и 1 000 Nm вртежен момент! Максималната брзина му е 395 km/h, а забрзувањето до 100-ка го прави за само 2,8 секунди.

Маркетинг

{youtube}RhFFjqez-dU{/youtube}

 alt

Маркетинг

 alt

 alt

 alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button