Реклама
Престиж

Лудо возење во Ferrari 458 Spider

Реклама

Веќе ви имаме пишувано и комплетно претставено овој неодолив модел на Ferrari, но тоа не значи и дека го имате видено на дело и тоа во вакво издание…

alt 

На тоа се надоврзуваат и следниве зборови:

Маркетинг

Не прашувајте ме како се решив да го возам. Каснам година дена со оваа рецензија, па луѓето веќе знаат сé што треба да знаат. Но дали знаат и каков е Spider-от кога возите како лудак?! Епа сега ќе дознаете.“ , вели Chris Harris, човекот зад воланот во ова видео.

{youtube}hIKu7l7XT3s{/youtube}

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button