Реклама
Престиж

LEGO Porsche 911

Реклама

„Lego Techinc car на Sheepo можеби не личат точно како Порше 911 Кабриолет, но за фановите на овие играчки тие се многу повеќе од интересни.“

Ги имаат сите потребни карактеристики – клиповите клипаат, покривот функционира, дисковите се во совршена кондиција. Па доколку сакате да направите едно кругче, џоестикот во рака (кој исто така е LEGO) и спремете се за акција!

Маркетинг

{youtube}ZnGj4wxsNZY{/youtube}

alt

Маркетинг

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button